Отставной Бродяга © (majorua) wrote,
Отставной Бродяга ©
majorua

Первый Открытый Диалог в Днепропетровске.

Коло Народної Довіри - это объединение общественных деятелей, представляющих различные слои, социальные группы и организованные силы активных участников народного сопротивления.
Круг Народного Доверия берет на себя ответственность за представление интересов Майдана - донесение его требований и отчетности об их выполнении, а также оценку деятельности политиков с точки зрения высоких нравственных критериев.
Так вот как раз это объединение взяло на себя смелость провести Первый Открытый Диалог:
Стабилизация ситуации на Востоке и Юге страны - как основного источника угрозы государственной целостности и ухудшения экономической ситуации во всех регионах страны.
с 30 мая по 1 июня проходил круглый стол в котором приняли участие общественники со всех регионов Украины
Коло Народної Довіри
важным было то, что по факту круглого стола то была принята резолюция и с предложением к органам власти действительно начала настоящего Публичного Диалога, а так же безоговорочное принятие двух Законов Украины и ряда неотложных мер.
Нет смысла пересказывать, что там было и какую это сыграет роль в истории Украины,
лучше один раз услышать участников этого круглого стола и то что они нашли после проведения этого мероприятия для себя
видео с мнением участников круглого стола

и это только начало,
уже сегодня публичный диалог с властью заработал:

Звернення громадських ініціатив України до Уряду, Парламенту та Президента України
Ми, об’єднані сили громадськості з усіх регіонів України, які зібралися за ініціативою «Кола Народної Довіри», практично в 100 кілометрах від Слов’янська, в присутності спостерігачів міжнародних організацій ООН, ОБСЄ та Представництва ЄС провели нараду щодо започаткування публічного діалогу для об`єднання України силами громадськості та обговорили варіанти вирішення поточної ситуації на Сході та Півдні України, та її гуманітарних наслідків.

Під час обговорення ситуації з представниками громадськості та безпосередніми учасниками конфліктів була виявлена нагальна потреба в термінових конкретних діях з боку державної влади щодо захисту населення.

За результатами громадського моніторингу було встановлено невідповідність офіційної інформації та реального стану речей щодо дій органів державної влади по стабілізації ситуації на сході та півдні держави. Кризова ситуація призвела до тяжких гуманітарних наслідків для жителів цих регіонів, вирішенням яких сьогодні змушена займатись громадськість через відсутність ефективних дій з боку влади.

За результатами проведення зустрічі «Об’єднання України силами громадськості», в присутності спостерігачів міжнародних організацій ООН, ОБСЄ та Представництва ЄС визначені наступні вимоги до влади з вирішення критичної ситуації, в якій опинились жителі Криму, Донецької та Луганської областей.
Звертаємося до Парламенту та новообраного Президента з проханням прийняти наступні закони:
1. Закон «Про введення правового режиму воєнного стану на території Донецької та Луганської областей»;
2. Закон «Про статус переміщених осіб», який би забезпечив мешканцям зазначених регіонів, що змушені переселятися, державний захист та врегулював їх правовий статус.

Крім того, ми звертаємося до Уряду з вимогою вжити наступні термінові дії:
1. Негайно перекрити державний кордон України в місцях масового проникнення диверсантів на територію України;
2. У зв’язку з фактичною відсутністю органів державної влади України на території Донецької та Луганської областей негайно поновити систему органів місцевої державної влади на безпечній території (тобто фактично перенести центр адміністративного управління). Поновити діяльність правоохоронних органів;
3. Провести розслідування загальновідомих фактів державної зради представників силових структур та неефективності використання Збройних сил України.

Захист громадян є прямим обов’язком держави, невиконання якого може бути сприйнято громадськістю як недієздатність влади або зацікавленість саме у такому розвитку подій та саме у таких наслідках.
Стан напруженості суспільства та нерозуміння дій влади щодо вирішення кризової ситуації на сході та півдні України наближається до критичного рівня – люди відчувають себе покинутими та непотрібними своїй державі. Якщо зазначені питання не будуть вирішені протягом поточного місяця – це може призвести до вибуху суспільства з незворотними наслідками та гуманітарної катастрофи.

Підписали:
Коло Народної Довіри
Конфедерація вільних профспілок Луганської області
ГО «Луганська правозахисна група»
Громадський парламент України
Громадська платформа "Харківський громадський форум"
Харківський Антикризовий Інфо-центр
Асоціація приватних роботодавців
ГО "Запорізький Медіа-Центр"
ГІ «Євромолодь». М.Енергодар
ГО "Град"м.Дніпропетровськ
Всеукраїнська громадська ініціатива "Право"
Миколаєвське народне ополчення
РНГО "Центр соціальоного партнерства", заступник голови
СМГО «Студентське братство Сумщини»
Об`єднання вільних профспілок південної ж/д
Київська профспілка працівників освіти і науки
Антикорупційний комітет Майдану
Донецька обласна громадська організація "Взаємодія",
Донецька обласна громадська організація «Правовий захист»
Донецька обласна громадська організація "Регіональний клуб підприємців»
Всеукраїнський страйком
Автомайдан Черкаси
ГО "ВГІ"Право"
Профспілка працівників вільного підприємництва Хмельницької області
Громадська організація "Подільська Козацька Січ"
Всеукраїнське об`єднання «Люди»
"Українська Студентська спілка"
ГО "Союз вимушених переселенців"
Tags: ОО ЛПГ, ОСНД Луганщины
Subscribe

 • Парад писанок в Киеве.

  Все постят мясо, дождь, природу ... у меня ни мяса, ни природы. Писанки, с третьего мая, с фестиваля писанок с Софийской площади. Донецкую писанку…

 • Послевкусие маевки.

  Четыре выходных позади яйца, паски, церковь, все позади. Кроме пары пасок остались воспоминания об Аскольдовой могиле в памяти остался памятник…

 • Резкое потепление в Киеве.

  Резкое потепление и просто праздник какой-то. Даже суд на котором сегодня ничего не решили ушел на второй план. А в парке Шевченко, увидели как…

promo majorua july 16, 2015 09:25 4
Buy for 200 tokens
26.06.2015 года написал последнюю жалобу Министру Юстиции Павлу Петренко, и вручил ее на личном приеме заместителю министра Гия Гецадзе, который и обещал выделить двух грамотных юристов, чтобы те разобрались и вместе с переселенцами, жителями общежития, пришли к какому-то выводу и закрыли тему,…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 22 comments

 • Парад писанок в Киеве.

  Все постят мясо, дождь, природу ... у меня ни мяса, ни природы. Писанки, с третьего мая, с фестиваля писанок с Софийской площади. Донецкую писанку…

 • Послевкусие маевки.

  Четыре выходных позади яйца, паски, церковь, все позади. Кроме пары пасок остались воспоминания об Аскольдовой могиле в памяти остался памятник…

 • Резкое потепление в Киеве.

  Резкое потепление и просто праздник какой-то. Даже суд на котором сегодня ничего не решили ушел на второй план. А в парке Шевченко, увидели как…